django - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
az: Yönləndirmələr

en: site
az: sayt

en: redirect from
az: buradan yönəlt

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
az: Domen ünvanını çıxmaqla bu, mütləq ünvan kimi göstərilməlidir. Məsələn, "/events/search/".

en: redirect to
az: bura yönəlt

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
az: Bu həm mütləq ünvan (yuxarıdakı kimi) ola bilər, həm də "http://" ilə başlayan tam URL ola bilər.

en: redirect
az: yönəlt

en: redirects
az: yönəldir
