django - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
kk: Қайта бағыттаулар

en: site
kk: сайт

en: redirect from
kk:  бағыттау (қайдан)

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
kk: Бұл домен атаусыз абсолюттік жол болу керек. Мысал: '/events/search/'.

en: redirect to
kk: бағыттау (қайда)

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
kk: Бұл абсолюттік жол немесе 'http://'-мен басталатын толық URL бола алады.

en: redirect
kk: қайта бағыттау

en: redirects
kk: қайта бағыттаулар
