django - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Redirects
mn: Чиглүүлэлтүүд

en: site
mn: сайт

en: redirect from
mn: redirect хаанаас

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
mn: Энэ нь домэйн нэр агуулаагүй абсолют зам байх ёстой. Жишээ нь: '/events/search/'.

en: redirect to
mn: redirect хаашаа

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
mn: Энэ нь (дээрхийн нэгэн адил) абсолют зам юм уу 'http://' гэж эхэлсэн бүтэн URL байж болно.

en: redirects
mn: redirect-ууд
