django - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ro: Redirecționări

en: site
ro: pagină

en: redirect from
ro: redirecționat de la

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
ro: Aceasta ar trebui să fie o cale absolută, excluzând numele de domeniu. Exemplu: '/evenimente/cautare/'.

en: redirect to
ro: redirecționat către

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
ro: Aceasta poate fi o cale absolută (ca mai sus) sau un URL complet, începând cu 'http://'.

en: redirect
ro: redirecționare

en: redirects
ro: redirecționări
