django - en to tt translation catalogue (6 entries)

en: redirect from
tt: бу сәхифәдән юнәлтергә:

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
tt: Бу домен исеменнән тыш абсолүт юл булырга тиеш. Мәсәлән: '/events/search/'.

en: redirect to
tt: бу сәхифәгә юнәлтергә:

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
tt: Бу я абсолүт юл (өстәге кебек), я 'http://' белән башланган тулы URL булырга тиеш.

en: redirect
tt: юнәлтү

en: redirects
tt: юнәлтүләр
